Galareta z kurczakiem z grilla

60 minut dla 4 osób

Autor:

2 Oceń przepis: MNIAM!

Galareta z kurczakiem z grilla - składniki:

Galareta z kurczakiem z grilla - sposób przygotowania:

  1. Jajka ugotuj na twardo i pokrój w plasterki. Marchewkę również pokrój w plastry. Filet umyj i natrzyj Delikatem Knorr oraz papryką.
  2. Rozpuść kostkę rosołową Knorr w około litrze zagotowanej wody. Z tak przygotowanego bulionu Knorr odlej około jednej szklanki i dodaj do niej oliwę oraz sos sojowy. Zalej tym kurczaka i odstaw na parę godzin.
  3. Po wyjęciu filet grilluj przez około 20 minut i z powrotem włóż do marynaty dusząc go kolejne 30 minut. Filet wyjmij z sosu i pokrój na plasterki.
  4. Pozostałą część bulionu Knorr w międzyczasie ugotujz marchewką i wlej pozostały po duszeniu sos. Bulion Knorr gotuj na wolnym ogniu póki marchewka lekko nie zmięknie (ok. 20 minut).
  5. W miseczkach ułóż jajka, kurczaka i groszek. Do gorącego bulionu Knorr dodaj żelatynę i rozpuść ją mieszając. Po rozpuszczeniu się żelatyny wlej bulion razem z marchewka do salaterek i odstaw do lodówki.

Realizacje tego przepisu

Dodaj realizację

Przejdź do galerii

Komentarze - Galareta z kurczakiem z grilla (0)