
Składniki
8 sztuk
5 sztuk
4 sztuki
2 szklanki
6 sztuk
200 gramów
4 łyżki
1 szczypta
1 szczypta
8 łyżek
Przygotowanie krok po kroku
Krok 1
Cebulę i marchewki pokrój w talarki, a ziemniaki w kostkę.
Krok 2
Posiekaną kapustę podsmaż na oliwie.
Krok 3
Dodaj pokrojone warzywa i zalej wodą.
Krok 4
Po 10 minutach dodaj pokrojony w plasterki seler naciowy i koncentrat pomidorowy. Gotuj na wolnym ogniu przez około 30 minut.
Krok 5
Dopraw solą i pieprzem. Posyp żółtym serem i siekaną natką pietruszki.

Dobra rada:
Aby natka z pietruszki dłużej zachowała świeżość, opłucz ją, ułóż na ręczniku papierowym, włóż do woreczka foliowego i umieśc w lodówce.
Przepisy w Waszym wykonaniu

łatwe
Polecane przepisy
Inne przepisy
Sos pomidorowy to niezbędnik we włoskiej kuchni, ale nie tylko! Nie wyobrażamy sobie bez niego tradycyjnych gołąbków i klopsów. Możecie przyrządzić go na kilka sposobów, a do każdego potrzebne będą inne składniki. Doskonale sprawdzi się jednak koncentrat, który przyspiesza proces przygotowań. Jesteście ciekawi, jak zrobić sos pomidorowy z koncentratu pomidorowego? Sprawdźcie sami!
Czytaj więcejOryginalna receptura wytwarzania sera halloumi jest pilnie strzeżona przez mieszkańców wyspy, z której pochodzi, czyli z Cypru. Trudno się dziwić! Ser halloumi jest dla Cypryjczyków dobrem narodowym, a dla Polaków pysznym dodatkiem do wielu dań. Chcecie się dowiedzieć, jak przygotować ten pyszny ser na patelni? Czy przygotowanie go w domu jest trudnym zadaniem? Zostańcie z nami!
Czytaj więcej





























