Przepisy.pl - Przepisy kulinarne - Twoja baza przepisów

Ebooki sezonowe

najciekawsze zestawy przepisów

Od dziś w Twojej kuchni nie ma miejsca na nudę. Przywitaj z nami nowe, wyjątkowe smaki świata!

Co zrobić, gdy bożonarodzeniowy czas dobiega końca? Nie zwalniać tempa! Karnawał to fantastyczna okazja do dobrej zabawy w luźniejszej atmosferze.

Czy przejście na dietę wegańską musi być uciążliwe? Niekoniecznie! Proste przepisy, sezonowe produkty i sprawdzone patenty znacznie ułatwią stworzenie jadłospisu na cały dzień.

Najwyższa pora zaczerpnąć świeżego powietrza. Czyżby zaostrzył Ci się apetyt? Wszystko wskazuje na to, że grillowanie czas zacząć!

Wiosną natura powraca do życia - to idealny moment, by rozbudzić swoją kulinarną kreatywność. Czeka nas Wielkanoc pełna smakowitych wrażeń!

Gotuj, próbuj i wybieraj – na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Tegoroczne postanowienia pod znakiem ,,Zero waste". To prostsze niż się wydaje!

Ukryj wspomnienia lata w słoiku! Przygotuj przetwory, które oczarują Twoich bliskich.

Jedz, ucz się i odpoczywaj. Piękna pogoda to Twój przepis na udany posiłek i dobry humor. Ta wiosna i lato będą niezapomniane!

Wiemy, gdzie dojrzewa dokonały smak. Wyrusz z nami w kulinarną podróż i odkrywaj aromatyczne dania z 3 kontynentów!

2018 w kulinariach będzie naprawdę ekscytujący! Kuchnie świata, street food, roślinne gotowanie, superfoods i kultura śniadaniowa rosną w siłę.

Jakie zupy, śledzie, dania wigilijne, mięsa i ciasta będą odpowiednie na Boże Narodzenie? Zainspiruj się przepisami i poradami Szefa Kuchni.