Przepisy.pl - Przepisy kulinarne - Twoja baza przepisów pixel
BANER DESKOP

Spróbuj nasze serowe przekąski

Knorr Nudle Ser w Ziołach
Knorr Nudle Ser w Ziołach
Dobrze pasuje do kanapki, ma się nieźle na pizzy, ale ser mozarella najlepiej czuje się w ziołach i z kluskami.

Cheesy Quest, podejmij wyzwanie!

Inspiracje i porady

Cheesy Quest – graj z nami!
Lubisz gry na czas, bezpieczną adrenalinę i produkty Knorr? Gra Cheesy Quest jest dla Ciebie! Dopasuj minimum 3 takie same produkty marki Knorr i zbieraj punkty.
Cheesy Quest Knorr
Gra Cheesy Quest wydaje się prosta, ale wymaga sprytu, logicznego myślenia i refleksu. Klikaj w poszczególne produkty Knorr i dopasuj do siebie 3 takie same. Jeśli trafisz, otrzymasz punkty od Knorr. Gra polega na dopasowywaniu produktów, na co masz 30 sekund. Po upływie tego czasu rozgrywka się kończy, ale możesz spróbować jeszcze raz. Nie ma limitu prób, więc graj, ile chcesz. Po dopasowaniu trzech identycznych symboli zdobędziesz pierwsze punkty, a Twój czas zostanie przedłużony o kolejne 30 sekund i tak do następnego dopasowania. Im więcej punktów, tym większa satysfakcja. Gra Knorr Cheesy Quest to zabawa, w którą może zagrać każdy dorosły miłośnik produktów Knorr. Co ważne, quiz nie wymaga konkretnej wiedzy czy nietypowych umiejętności, a jedynie szybkości i nieco szczęścia.
Zabawa z Knorr – gra Chessy Quest
Jak zagrać w quiz Knorr? Gry w stylu Cheesy Quest to gratka dla fanów rywalizacji. Wystarczy, że klikniesz „Rozpocznij grę” i szybko zorientujesz się w rozkładzie ikon odpowiadających konkretnym produktom, a następnie dopasujesz je do siebie poprzez zaznaczenie. Po każdym trafionym dopasowaniu na liczniku pojawią się zdobyte punkty. Zgarnij ich jak najwięcej, a później zarejestruj się i zapisz do naszego newslettera.
Spiesz się – zegar odlicza 30 sekund!