Przepisy.pl - Przepisy kulinarne - Twoja baza przepisów pixel
BANER

Cheesy quest

Witaj

Dopasuj 3 takie same produkty i zdobywaj punkty

Czas

Twój wynik

Rozpocznij grę. Przesuwaj produkty, aby ustawić 3 identyczne w rzędzie (pionowo lub poziomo).

Produkt można przesunąć tylko o jedno pole poziomo lub pionowo. Produkt można przesunąć tylko wtedy, gdy wpasuje się obok dwóch takich samych produktów.

Wyniki

Ups, nie udało się pobrać wyników.
Rozpocznij grę

Cheesy quest

Dziękujemy

Twój wynik:

BANER

Spróbuj nasze serowe przekąski

Knorr Danie w Kubku Makaron Carbonara
Knorr Danie w Kubku Makaron Carbonara
Pora na włoski romans z daniem w kubku Knorr Makaron Carbonara. Bardzo kremowy makaron, aromatyczny boczek, cebula i szczypiorek – w tym smaku można się zakochać!

Inspiracje i porady

Cheesy Quest – graj z nami!
Lubisz gry na czas, bezpieczną adrenalinę i produkty Knorr? Gra Cheesy Quest jest dla Ciebie! Dopasuj minimum 3 takie same produkty marki Knorr i zbieraj punkty.
Cheesy Quest Knorr
Gra Cheesy Quest wydaje się prosta, ale wymaga sprytu, logicznego myślenia i refleksu. Klikaj w poszczególne produkty Knorr i dopasuj do siebie 3 takie same. Jeśli trafisz, otrzymasz punkty od Knorr. Gra polega na dopasowywaniu produktów, na co masz 30 sekund. Po upływie tego czasu rozgrywka się kończy, ale możesz spróbować jeszcze raz. Nie ma limitu prób, więc graj, ile chcesz. Po dopasowaniu trzech identycznych symboli zdobędziesz pierwsze punkty, a Twój czas zostanie przedłużony o kolejne 30 sekund i tak do następnego dopasowania. Im więcej punktów, tym większa satysfakcja. Gra Knorr Cheesy Quest to zabawa, w którą może zagrać każdy dorosły miłośnik produktów Knorr. Co ważne, quiz nie wymaga konkretnej wiedzy czy nietypowych umiejętności, a jedynie szybkości i nieco szczęścia.
Zabawa z Knorr – gra Chessy Quest
Jak zagrać w quiz Knorr? Gry w stylu Cheesy Quest to gratka dla fanów rywalizacji. Wystarczy, że klikniesz „Rozpocznij grę” i szybko zorientujesz się w rozkładzie ikon odpowiadających konkretnym produktom, a następnie dopasujesz je do siebie poprzez zaznaczenie. Po każdym trafionym dopasowaniu na liczniku pojawią się zdobyte punkty. Zgarnij ich jak najwięcej, a później zarejestruj się i zapisz do naszego newslettera.
Spiesz się – zegar odlicza 30 sekund!