Kurczak koronacyjny Królowej Elżbiety z zieloną sałatką
0 os.
łatwe
35 min.
2 os.
Pobierz pdf
Udostępnij38 osób zapisało

Składniki
Przygotowanie krok po kroku
Przepisy w Waszym wykonaniu
Najnowsze artykuły
Marynowanie maślaków to doskonała metoda na zrobienie przetworów z leśnych zdobyczy. Grzybki w tej formie zyskują nowe oblicze, wyrazisty smak i niepowtarzalny aromat. Warto więc przygotować je, schować do spiżarni i wyjąć, gdy najdzie Was ochota lub pojawią się niespodziewani goście. Jak zamarynować maślaki? Czy to trudny i długi proces? Przychodzimy z pomocą i odpowiedziami. Zapraszamy!
Czytaj więcejKanie to grzyby słynące ze swojego charakterystycznego kapelusza i delikatnego smaku, który urozmaica wiele potraw. Wykorzystujemy je do przyrządzenia farszu na pierogi, a także traktujemy te leśne przysmaki jako zamiennik mięsa.
Czytaj więcejPolecane przepisy
Inne przepisy
Kurczak koronacyjny Królowej Elżbiety z zieloną sałatką
Kurczak koronacyjny to danie, które pierwszy raz podano podczas przyjęcia na część Królowej Elżbiety II. Jest wyśmienite w smaku i banalnie wręcz proste w przygotowaniu. W tradycyjnej wersji sos curry oparty jest na majonezie, jednak my proponujemy lżejszą wersję bazującą na jogurcie naturalnym. Kurczak koronacyjny doskonale smakuje na grzankach. Prawdziwie królewski lekki obiad.