
Składniki
1 sztuka
1 szczypta
1 sztuka
4 łyżki
4 łyżki
1 sztuka
4 sztuki
Przygotowanie krok po kroku
Krok 1
Przygotować sos mieszając wodę z olejem i sosem w proszku. Spróbować i doprawić do smaku cukrem .Odstawić na 15 minut by sos się przegryzł.
Krok 2
Sałaty umyć- osuszyć .Pomidora pokroić w drobną kostkę. Obrać mandarynkę , podzielić na cząstki i pokroić usuwając błonki. Wymieszać z sałatą.
Krok 3
Bezpośrednio przed podaniem polać sałaty sosem i zamieszać.
Krok 4
* u mnie w mieszance były : frisee, radicchio, roszponka i escarole
Przepisy w Waszym wykonaniu
Sos Sałatkowy Paprykowo-Ziołowy Knorr
Więcej przepisów z użyciem tego produktuPolecane przepisy
Inne przepisy
W sezonie na świeże warzywa zastanawiacie się, jak przygotować białe szparagi, żeby cieszyć się ich wykwintnym smakiem i luksusowym charakterem? Sprawdźcie, jak przyrządzić białe szparagi, żeby rozpływały się w ustach.
Czytaj więcejOryginalna receptura wytwarzania sera halloumi jest pilnie strzeżona przez mieszkańców wyspy, z której pochodzi, czyli z Cypru. Trudno się dziwić! Ser halloumi jest dla Cypryjczyków dobrem narodowym, a dla Polaków pysznym dodatkiem do wielu dań. Chcecie się dowiedzieć, jak przygotować ten pyszny ser na patelni? Czy przygotowanie go w domu jest trudnym zadaniem? Zostańcie z nami!
Czytaj więcej























