
Składniki
0.5 szklanki
0.5 szklanki
250 gramów
4 sztuki
1 sztuka
250 gramów
1 opakowanie
2 łyżki
Przygotowanie krok po kroku
Krok 1
Wymieszaj wode z olejem, pudrem cukrem i skorka z cytryny.
Krok 2
Ubij z bialek piane, odstaw
Krok 3
Zoltka i make z proszkiem do pieczenia dodaj do mieszanki z kroku 1,
Krok 4
Do zmiksowanego ciasta, dodaj ubite bialko, wymieszaj
Krok 5
3/4 ciasta wylej do podluznej foremki wysmarowanej tluszczem
Krok 6
Do pzostalej 1/4 ciasta dodaj kakao, wymieszaj, dodaj do foremki z jasnym ciastem (polewaj srodkiem), piecz w nagrzanym piekarniku ok. 50 min, na 180 stopni, termobieg.
Przepisy w Waszym wykonaniu

łatwe
Podobne przepisy
Polecane przepisy
Inne przepisy
Robienie przetworów jest najprostszym i zdecydowanie najsmaczniejszym sposobem na to, by zachować smaki wiosny, lata i jesieni na dłużej. Można robić setki zdjęć krajobrazów, by cieszyć nimi oko w sezonie zimowym, ale to smaczny posiłek pozwoli w pełni poczuć atmosferę cieplejszych miesięcy. Przygotowanie słoików ze smakowitą zawartością musi obejmować patenty, które pozwolą zachować świeżość przetworów.
Czytaj więcejSprawdźcie, jak zrobić fasolkę szparagową do słoików na zimę i cieszyć się jej smakiem również poza sezonem. To warzywo możecie wekować na wiele sposobów. Wykorzystajcie nasze propozycje!
Czytaj więcej





























