
Składniki
1 sztuka
3 szklanki
3 łyżki
1 sztuka
2 łyżki
1 łyżka
Przygotowanie krok po kroku
Krok 1
Mięso natłuścić olejem . Posypać przyprawą do mięs i dobrze ją wetrzeć . Odłożyć w chłodne miejsce na godzinę . Wsadzić w rękaw do pieczenia razem z pokrojoną w piórka cebulą . Piec w piekarniku nagrzanym do 180 * C przez godzinę od chwili kiedy temperatura się ustali. Wyjąć z piekarnika . Rozciąć worek- zlać sos z pieczenia razem z cebulką i zostawić mięso do przestygnięcia .Pokroić w cienkie plastry .
Krok 2
Kiedy chcemy je podać zagotowujemy wodę z kostką bulionową- dodajemy sos z pieczenia i ciemną zasmażkę . Paprykę i ogórek kroimy w drobną kostkę .
Krok 3
Mięso zalewamy w szerokim garnku bulionem .Doprowadzamy do wrzenia .Wkładamy plastry mięsa . Przykrywamy i zostawiamy na kilka minut by mięso się podgrzało . Podajemy z ziemniakami z wody posypane pokrojonymi warzywami .
Przepisy w Waszym wykonaniu
Nie wiesz, z czym jeść bób? Możliwości jest wiele. Warto z nich korzystać, bo młody bób to prawdziwy przysmak. Bez względu czy podacie go w sałatce czy wykorzystacie do ugotowania zupy, nie pożałujecie decyzji o włożeniu go do sklepowego koszyka. Zacznijmy jednak od postaw. Ustalmy, jak jeść bób oraz jak go podawać. Ze skórką czy bez? W jakiej wersji smakuje lepiej?
Czytaj więcejRobienie przetworów jest najprostszym i zdecydowanie najsmaczniejszym sposobem na to, by zachować smaki wiosny, lata i jesieni na dłużej. Można robić setki zdjęć krajobrazów, by cieszyć nimi oko w sezonie zimowym, ale to smaczny posiłek pozwoli w pełni poczuć atmosferę cieplejszych miesięcy. Przygotowanie słoików ze smakowitą zawartością musi obejmować patenty, które pozwolą zachować świeżość przetworów. Jednym z najmniej kłopotliwych sposobów jest pasteryzowanie słoików w piekarniku. Unikniecie dużego zamieszania w kuchni, które często łączy się z pasteryzacją na mokro. Przedstawiamy kilka wskazówek, które wyjaśnią, na czym dokładnie polega wekowanie w piekarniku i czym charakteryzuje się pasteryzacja na sucho.
Czytaj więcej