
Składniki
1 sztuka
1 szczypta
1 szczypta
Przygotowanie krok po kroku
Krok 1
Dziś roznosi mnie energia, dlatego nie będę jadł delikatnego zielonego pesto . Zrobię sobie obiad na czerwono i na ostro. Będzie PENNE Z PESTO PAPRYKOWYM
Przepisy w Waszym wykonaniu

łatwe
Polecane przepisy
Inne przepisy
Sprawdźcie, jak zrobić fasolkę szparagową do słoików na zimę i cieszyć się jej smakiem również poza sezonem. To warzywo możecie wekować na wiele sposobów. Wykorzystajcie nasze propozycje!
Czytaj więcejCukinia to pyszne warzywo, które zyskało swą popularność ze względu na dostępność i łatwość wykorzystania w kuchni. I choć sezon na cukinie zaczyna się w sierpniu i trwa do końca lata, to jej smakiem możecie delektować się cały rok. Szczególnie, gdy przygotuje się z niej przepyszne kiszonki. Poniżej przedstawiamy 2 przepisy na to, jak kisić cukinię.
Czytaj więcej





























