Składniki
1 sztuka
1 sztuka
1 sztuka
1 sztuka
1 łyżeczka
1 sztuka
Przygotowanie krok po kroku
Krok 1
Warzywa umyc.Pokroic paprykę w kostkę i cukinię.Bakłażana pokroic w plastry,posolic i odstawic do tzw.spocenia.
Krok 2
W małym garnuszku z niewielką ilością wody ugotowac chwilkę paprykę i cukinię do miękkości.Doprawic tymiankiem oraz solą i pieprzem.Fix leczo wymieszac z wodą i w garnku zagotowac chwilę cały czas mieszając.Dodac do warzyw i zamieszac delikatnie.
Krok 3
Bakłażana wytrzec papierowym ręcznikiem.Smażyc na grillu lub patelni grillowej z dwóch stron.Na każdym plastrze układac łyżkę leczo.Smacznego
Przepisy w Waszym wykonaniu
łatwe
8 marca to doskonała okazja, by przygotować coś pysznego. Do wiosny zostało jeszcze trochę czasu, który warto umilić sobie smacznymi wypiekami. Sprawdź, jakie słodycze na Dzień Kobiet sprawdzą się najlepiej.
Czytaj więcejZapiekanki warzywne. To pole do popisu dla każdego: początkującego i doświadczonego kucharza. Ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia, a więc: do dzieła!
Czytaj więcej