
Składniki
200
2 łyżki
2 sztuki
2 sztuki
4 sztuki
12 sztuk
1 szklanka
1 szczypta
Przygotowanie krok po kroku
Krok 1
Krewetki oczyść i umyj. ą Następnie pokrój na mniejsze kawałki i posyp przyprawą Knorr.
Krok 2
Na rozgrzaną łyżkę oleju wrzuć chili, czosnek i cebulę i zarumień.
Krok 3
Krokiety zepnij wykałaczkami. Smaż naoleju na złoto. Przed podanie odsącz je. Możesz podawać z sałatką.
Krok 4
Cebulę, czosnek oraz papryczki posiekaj.
Krok 5
Teraz dodaj krewetki. Smaż przez 7 minut. Odstaw do ostygnięcia.
Krok 6
Każdy placek zwilż i na ich końcach układaj farsz, po czym zwiń tak jak krokiety. Pamiętaj o założeniu rogów, aby farsz nie wypadał.
Przepisy w Waszym wykonaniu

łatwe
Robienie przetworów jest najprostszym i zdecydowanie najsmaczniejszym sposobem na to, by zachować smaki wiosny, lata i jesieni na dłużej. Można robić setki zdjęć krajobrazów, by cieszyć nimi oko w sezonie zimowym, ale to smaczny posiłek pozwoli w pełni poczuć atmosferę cieplejszych miesięcy.
Czytaj więcejCukinia to pyszne warzywo, które zyskało swą popularność ze względu na dostępność i łatwość wykorzystania w kuchni. I choć sezon na cukinie zaczyna się w sierpniu i trwa do końca lata, to jej smakiem możecie delektować się cały rok.
Czytaj więcej