
Składniki
2 sztuki
150 gramów
250 mililitrów
4 łyżki
150 gramów
Przygotowanie krok po kroku
Krok 1
Mąkę przesiać, dodać jajka, mleko i barszcz czerwony Knorr. Zmiksować dokładnie. Na patelni dobrze rozgrzać olej i smażyć naleśniki z obu stron.
Krok 2
Na letnich naleśnikach kładziemy plasterki sera, cienką warstwę konfitury z cebuli i ciasno zawijamy w roladkę. Spinamy wykałaczką w kilku miejscach i kroimy na grube plastry. SMACZNEGo :)
Przepisy w Waszym wykonaniu

łatwe
Barszcz czerwony Ekspresowy Knorr
Więcej przepisów z użyciem tego produktuPolecane przepisy
Inne przepisy
Sprawdźcie, jak zrobić fasolkę szparagową do słoików na zimę i cieszyć się jej smakiem również poza sezonem. To warzywo możecie wekować na wiele sposobów. Wykorzystajcie nasze propozycje!
Czytaj więcejCukinia to pyszne warzywo, które zyskało swą popularność ze względu na dostępność i łatwość wykorzystania w kuchni. I choć sezon na cukinie zaczyna się w sierpniu i trwa do końca lata, to jej smakiem możecie delektować się cały rok. Szczególnie, gdy przygotuje się z niej przepyszne kiszonki. Poniżej przedstawiamy 2 przepisy na to, jak kisić cukinię.
Czytaj więcej

































