
Składniki
1.5 litra
4 ziarna
2 sztuki
1 opakowanie
0.5 pęczka
0.5 pęczka
1 szklanka
Przygotowanie krok po kroku
Krok 1
Włoszczyznę pokrój w drobną kostkę, zalej 1,5 l wody i zagotuj. Dodaj przyprawy i gotuj wywar przez 15-20 minut, aż warzywa zmiękną.

Krok 2
Pod koniec gotowania dodaj groszek.

Krok 3
Dopraw wywar torebką barszczu czerwonego Knorr i dokładnie wymieszaj.

Krok 4
Zupę podawaj z posiekanym koperkiem.

- Odpowiedz
Przepisy w Waszym wykonaniu

łatwe
Barszcz czerwony Ekspresowy Knorr
Więcej przepisów z użyciem tego produktuPolecane przepisy
Inne przepisy
Sos pomidorowy to niezbędnik we włoskiej kuchni, ale nie tylko! Nie wyobrażamy sobie bez niego tradycyjnych gołąbków i klopsów. Możecie przyrządzić go na kilka sposobów, a do każdego potrzebne będą inne składniki. Doskonale sprawdzi się jednak koncentrat, który przyspiesza proces przygotowań. Jesteście ciekawi, jak zrobić sos pomidorowy z koncentratu pomidorowego? Sprawdźcie sami!
Czytaj więcejOryginalna receptura wytwarzania sera halloumi jest pilnie strzeżona przez mieszkańców wyspy, z której pochodzi, czyli z Cypru. Trudno się dziwić! Ser halloumi jest dla Cypryjczyków dobrem narodowym, a dla Polaków pysznym dodatkiem do wielu dań. Chcecie się dowiedzieć, jak przygotować ten pyszny ser na patelni? Czy przygotowanie go w domu jest trudnym zadaniem? Zostańcie z nami!
Czytaj więcej

































Warzywny barszcz z zielonym groszkiem

