Sałatka z buraczka liściastego z szynką i ogórkiem
łatwe
4 osoby zapisały

Składniki
1 łyżeczka
1 łyżeczka
3 łyżeczki
0.2 pęczka
2 plastry
1 sztuka
Przygotowanie krok po kroku
Krok 1
Liście buraczka dokładnie opłucz i osącz. Przytnij łodyżki i posiekaj je. Szynkę pokrój z paseczki. Ogórka umyj, pokrój w średnio grube plasterki i wytnij z nich gwiazdki.
Krok 2
Sos sałatkowy Knorr rozmieszaj z jogurtem i wodą, odstaw na 5 minut.
Krok 3
Na talerzu ułóż liście buraczka przekłądając je paseczkami szynki. Całość polej sosem i posyp gwiazdkami z ogórka oraz posiekanymi łodyżkami liści. Podawaj od razu.
Przepisy w Waszym wykonaniu

łatwe
Sos sałatkowy paprykowo-ziołowy Knorr
Więcej przepisów z użyciem tego produktuKutia to danie, które co roku pojawia się na wigilijnym stole. Nie spotkaliście się nigdy z tym przysmakiem? Najwyższa pora, by to zmienić! Podpowiadamy, z jakich składników można przygotować kutię.
Czytaj więcejBez nich większość osób nie wyobraża sobie kolacji wigilijnej. Uszka są nieodłącznym dodatkiem do tradycyjnego barszczu czerwonego. Kształtne i wypełnione apetycznym nadzieniem są na tyle smaczne, że ich najwięksi miłośnicy zajadają się nimi także podczas świątecznych obiadów.
Czytaj więcej