
Składniki
1 sztuka
1 pęczek
1 sztuka
1 pęczek
1 sztuka
2 łyżki
2 łyżki
1 sztuka
1 sztuka
Przygotowanie krok po kroku
Krok 1
Paprykę, rzodkiewki, pomidora pokroić w plastry lub kostkę. Sałatę poszarpać . Fetę pokroić w kostkę. Warzywa wymieszać w misce.
Krok 2
Sos wymieszać z wodą i oliwą. Wlać do warzyw wymieszać. Posypać szczypiorem.
Przepisy w Waszym wykonaniu

łatwe
Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy Knorr
Więcej przepisów z użyciem tego produktuRobienie przetworów jest najprostszym i zdecydowanie najsmaczniejszym sposobem na to, by zachować smaki wiosny, lata i jesieni na dłużej. Można robić setki zdjęć krajobrazów, by cieszyć nimi oko w sezonie zimowym, ale to smaczny posiłek pozwoli w pełni poczuć atmosferę cieplejszych miesięcy.
Czytaj więcejCukinia to pyszne warzywo, które zyskało swą popularność ze względu na dostępność i łatwość wykorzystania w kuchni. I choć sezon na cukinie zaczyna się w sierpniu i trwa do końca lata, to jej smakiem możecie delektować się cały rok.
Czytaj więcej