Składniki
500 gramów
1 sztuka
2 sztuki
1 sztuka
1 sztuka
1 opakowanie
50 mililitrów
200 gramów
400 mililitrów
Przygotowanie krok po kroku
Krok 1
Mięso, paprykę i marchew pokrój w grubą kostkę. Cebulę posiekaj, podziel na dwie części. Jedną z nich podsmaż na oleju, dodaj mięso i smaż, aż będzie zupełnie suche. Dorzuć marchew i paprykę, smaż kolejną chwilę, mieszając co jakiś czas.

Krok 2
Knorr Naturalnie Smaczne - Gulasz wymieszaj z 400 ml wody i wlej do garnka. Duś pod przykryciem na wolnym ogniu, aż mięso będzie zupełnie miękkie.

Krok 3
Kaszę ugotuj. Na patelni podsmaż pozostałą cebulę, dodaj kaszę i Bulionetkę wołową Knorr. Całość dokładnie wymieszaj, aby kostka się rozpuściła. Kaszę możesz doprawić odrobiną majeranku.

- Odpowiedz
Przepisy w Waszym wykonaniu

łatwe
Bulionetka wołowa Knorr
Więcej przepisów z użyciem tego produktuRobienie przetworów jest najprostszym i zdecydowanie najsmaczniejszym sposobem na to, by zachować smaki wiosny, lata i jesieni na dłużej. Można robić setki zdjęć krajobrazów, by cieszyć nimi oko w sezonie zimowym, ale to smaczny posiłek pozwoli w pełni poczuć atmosferę cieplejszych miesięcy.
Czytaj więcejCukinia to pyszne warzywo, które zyskało swą popularność ze względu na dostępność i łatwość wykorzystania w kuchni. I choć sezon na cukinie zaczyna się w sierpniu i trwa do końca lata, to jej smakiem możecie delektować się cały rok.
Czytaj więcejPolecane przepisy
Inne przepisy
Kociołek gulaszowy z kaszą
Kociołek gulaszowy z kaszą to doskonała propozycja na obiad dla całej rodziny. Do przygotowania tego dania najlepiej sprawdzi się mięso wieprzowe np. z łopatki, które po dodaniu warzyw, przypraw oraz sosu będzie aromatyczne i soczyste. Główną zaletą duszonego mięsa jest jego miękkość i delikatność – dobrze przyrządzone na wolnym ogniu dosłownie rozpływa się w ustach. Za sprawą różnicy ciśnień w szczelnie przykrytym rondlu, w czasie duszenia smaki składników dania wzajemnie się przenikają – mięso pachnie przyprawami a sos staje się prawdziwie mięsny. Wieprzowy gulasz, dzięki dodatkom cebuli i czerwonej słodkiej papryki, nawiązuje nieco do typowych gulaszy węgierskich. Urozmaicić go możesz także innymi ulubionymi warzywami, np. cukinią lub selerem naciowym. Danie najlepiej będzie się komponować z kaszą gryczaną – która występuje w odmianie prażonej i nieprażonej, lub jęczmienną – tutaj do wyboru masz kaszę perłową, łamaną oraz pęczak.